|
||
|
Spotkanie online nauczycieli z Polski i Hiszpanii nawiązanie współpracy Spotkanie online odbyło się w ramach przygotowań do nawiązania współpracy między szkołami w Polsce i Hiszpanii w programie Erasmus+. Podczas rozmowy nauczyciele omówili najważniejsze potrzeby i oczekiwania obu stron, przedstawili profile swoich szkół oraz podzielili się pomysłami na wspólne działania edukacyjne. Ustalono wstępne kierunki współpracy, obejmujące m.in. wymianę dobrych praktyk, wspólne projekty uczniowskie oraz planowane mobilności. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze i stanowiło ważny krok w budowaniu partnerstwa między placówkami.
|