zobacz nasze logo

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
z Oddziałami Integracyjnymi
im. św. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA


 

DYREKTOR SZKOŁY -  MGR ŁUKASZ ZAWISTOWSKI


WICEDYREKTOR SZKOŁY - MGR DOROTA SUŁECKA


WICEDYREKTOR SZKOŁY - MGR ALICJA KRAWCZYK


WICEDYREKTOR SZKOŁY - MGR MAŁGORZATA GRABARCZYK


NAUCZYCIELE  I  PRACOWNICY SZKOŁY


Adamczyk Justyna

Balmowska Dorota

Bernacka Elżbieta

Białecka Barbara

Chabros Ewa

Chrzanowska – Stróż Bożena

Ciesielczyk Monika

Ciesielska Anna

Cieślik Marcin

Czyżewska Małgorzata

Czerwiec Ilona

Ćwiklak Małgorzata

Dańska Dorota

Derlatka Agnieszka

Dudek Aleksandra

Dujka Agnieszka

Fatek Katarzyna Justyna

Fryśkowska Marzena

Gałczyńska Donata

Garlińska Sylwia

Głuch-Kubczyńska Katarzyna

Golanowska Małgorzata

Gołębiowska Ewa

Gołębiowska – Mucha Izabela

Gonciarz Bożena

Górka Eliza

Grzmiel Renata

Hebda Roman

Hetman Danuta

Jakubczyk Martyna

Janicka Anna

Jankowska Beata

Jarosz Renata

Jeżak Monika

Jóźwik Maria

Kaczmarczyk Inga

Kaleta Renata

Kamińska Małgorzata

Kania Magdalena

Kapusta Agnieszka

Karcz Agnieszka

Karcz Beata

Kasprzycka Anna

Kiełbiowski Cezary

Kiepas Izabela

Kleczewska Monika

Kołtunowicz Krzysztof

Kornacka Katarzyna

Kossowska Emilia

Kowalska-Gajewska Renata

Kozak Katarzyna

Kozioł Marzena

Królicka Hanna

Krzesińska Patrycja

Kuchcik Małgorzata

Kupis Jerzy

Kupis Małgorzata

Kuśmierz Danuta

Kwintal Anna

Lisicka Justyna

Machnio Małgorzata

Makowiecka Ewelina

Marczewska Izabela

Mazurkiewicz Anna

Medwecka Anna

Metzger Maria

Michalska Bożena

Michałowska Anna

Mizerska Monika

Mleczkowska Inga

Molenda Agnieszka

Moskwa Agnieszka

Mroczek Izabela

Narożnik Joanna

Nowak Danuta

Olejnik Marta

Oparcik Anna

Opiłowska Marta

Orłowska Daria

Pasik Anna

Paź Małgorzata

Podsiadło Monika

Raczyńska Monika

Rejczak Barbara

Rusin Kinga

Roguski Marcin

Rzuchowska Kinga

Sadowska – Seta Anna

Sikora Iwona

Skórnicka Wioletta

Słomka Elżbieta

Sowa Barbara

Stanios Barbara

Stefańska Agnieszka

Stępniak Renata                             

Strudzińska Elżbieta

Strzelczyk-Rybska Dominika

Sułek Justyna

Suwała Mirosława

Szczęsny Paweł

Szeląg Katarzyna

Szewczyk Iwona

Śmiałek Krzysztof

Śmigaszewska Kinga

Świniarska Agata

Tarnowska Agnieszka

Wachnicki Marcin

Wasilewska Magdalena

Weselak Marzena

Witczak – Łoboda Anna

Włodarczyk Dominika

Wolszczak Dorota

Zacharska Paulina

Żuchnicka Anna


PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Agnieszka Górniak 

Barbara Kuszewska

Inezja  Jon

Jolanta Kiełbasa

Sylwia Wołczyńska


PRACOWNICY OBSŁUGI

Andrzej Górski

Anna Oździnska

Barbara Drabik

Barbara Kupis

Barbara Pytka

Bogdan Pośnik

Dawid Łoboda

Dorota Konwa

Edyta Bogdańska

Emilia Kilian

Ewa Ostrowska

Halina Papis

Halina Trybuła

Henryk Kowalczyk

Katarzyna Borkowska

Łukasz Kowalczyk

Mirosław Półbratek

Renata Pytka


 

SZKOŁA Z KLASĄ
certyfikat "Szkoły z Klasą"
CERTYFIKAT 
ADOPCJA SERCA
Meboma Christo Phe Dassini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o stronie

copyrigts 2006 by
Jolanta Basaj,

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik