Konkurs ekologiczny „Drugie życie rzeczy”- październik 2013 r.- I etap szkolny dla dzieci rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Na początku października 2013 roku w naszej szkole zorganizowany był szkolny konkurs ekologiczny „Drugie życie rzeczy”. Organizatorami konkursu były: p. Małgorzata Bukalska, p. Paulina Płatos, p. Aleksandra Kosiec i p. Barbara Stanios. Konkurs adresowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Aby wziąć udział w konkursie „Drugie życie rzeczy”- czyli zróbmy coś pożytecznego z niczego, należało wykonać, wykorzystując przy tym różnorodne techniki, produkt z dowolnych surowców wtórnych. Ważne, aby to, co powstało miało zupełnie nowe zastosowanie, Przy  ocenie pracy komisja konkursowa  brała pod uwagę użyteczność wykonanego przedmiotu, pomysłowość, oryginalność, samodzielność, a także walory estetyczne, dekoracyjne i edukacyjne.

Wyniki konkursu:

I miejsce: praca zbiorowa wykonana przez dzieci z oddziału O„i”- Karoliny Borkowskiej, Błażeja Grzyb, Julii Siewierskiej, pod kierunkiem wychowawcy- p. Małgorzaty Bukalskiej- „Gazetnik”.

II miejsce: praca wykonana przez Aleksandra Perzyńskiego z oddziału O”j”, opiekun:p. Paulina Płatos- „Przybornik”

III miejsce: praca w wykonaniu Gabrieli Borkowskiej z oddziału O”e”, opiekun:p. Barbara Stanios- „Pojemnik na drobiazgi”

Gazetnik