MÓJ  LAPBOOK

Aby zachęcić uczniów do czytania i czerpania wiedzy z książek pani Anna Witczak-Łoboda we współpracy z panią Agnieszką Kapustą i panią Małgorzatą Golanowską zorganizowały konkurs na najlepszego lapbooka dotyczącego lektury szkolnej. Wykonane prace przynoszone były przez uczestników do biblioteki szkolnej, a do organizatorów przesyłane w formie zdjęć i filmików, które chcemy wam zaprezentować.
Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania i czerpania wiedzy z książek, rozbudzanie indywidualnych zdolności i zainteresowań, rozwijanie umiejętności plastycznych, estetycznych oraz umiejętności przekazania i zaprezentowania swojej wiedzy.
Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8. Organizatorzy otrzymali ponad 30 prac. Wszystkie były ciekawe, estetyczne i w ich wykonanie włożone było dużo wysiłku. Bardzo ciężko było wybrać najlepszych. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu. Jury w składzie: dyrekcja naszej szkoły oraz nauczycielki: p. A. Kapusta, p. M. Golanowska, p. Marta Olejnik, p. A. Witczak-Łoboda wyłoniło następujących zwycięzców:
JAKUB MOLENDOWSKI KL. 7B
JAKUB GAJOS KL. 6E
AMELIA CHOJNACKA KL.6F
BARBARA ŁAZUK KL.6F
JUDYTA TOMCZAK KL.6F
MAJA ZARĘBSKA KL.6F
ZUZANNA MURDZA KL.8E
NINA PILIŃSKA KL.6E
MAJA GĄSKA KL. 5A
WIKTORIA NIEDZIELSKA KL.4c
NATALIE PIASTA KL. 6f
KAJA MAZUR KL. 6f
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom GRATULUJEMY !