"Suknia Pani Jesieni"

etap szkolny

Dnia 21 października został ogłoszony konkurs plastyczny pt. Suknia Pani Jesieni. Był to konkurs międzyszkolny organizowany przez Stowarzyszenie wspierania rodzin „Nowe Perspektywy”.

Cele konkursu:

- Kształtowanie aktywnej, twórczej postawy dzieci
- Wyrażanie siebie w różnych formach i technikach plastycznych
- Rozbudzanie wrażliwości estetycznej dziecka oraz jego indywidualnych zdolności plastycznych

Prace konkursowe były oceniane przez komisję na poziomie szkolnym a następnie zwycięskie prace zostały przekazane do organizatora głównego - Stowarzyszenia "Nowe Perspektywy".
Podczas oceny prac brano pod uwagę: samodzielność wykonania pracy dziecka, zgodność pracy z tematem, zastosowane w pracy techniki plastyczne, pomysłowość, walory artystyczne oraz estetykę.

Prace na poziomie szkolnym były oceniane w dwóch grupach wiekowych: I-III klasa, IV-VIII klasa. Technika wykonania prac była dowolna, płaska, format A3 (duży blok najlepiej techniczny). Na poziomie szkolnym wpłynęło 48 prac od uczniów klas 1-8. Z pośród tych prac zostali wyłonieni zwycięzcy I, II i III miejsca w dwóch kategoriach: uczniowie młodsi 1-3 oraz starsi 4-8 oraz 12 prac wyróżniono w obydwu kategoriach.
Ogranizatorkami na terenie szkoły były p. Joanna Narożnik, p. Donata Gałczyńska i p. Magdalena Kania.

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Szymon Sar 4c
Ania Warchoł 6a
Wojtek Prokop 5b

Życzymy powodzenia w etapie międzyszkolnym.