Szkolny konkurs Pieśni Patriotycznej

W dniach 6 i 7 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej, którego celem było promowanie miłości do ojczyzny oraz umiejętności recytatorskich wśród uczniów. Organizatorem konkursu byli nauczyciele naszej szkoły. Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości uczestnicy poprzez sztukę poezji wyrażali miłość i szacunek dla swojej ojczyzny.

W konkurencji wzięło udział 14 uczniow klas 0-1, 14 uczniów klas 2-3 oraz 12 uczniów klas 4-8. Wśród licznie zgromadzonych na widowni osób byli nie tylko uczniowie ale także rodzice i nauczyciele. Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości uczestnicy poprzez sztukę poezji wyrażali miłość i szacunek dla swojej ojczyzny. Przedstawiamy wyniki:

Kategoria klasy 0-1
I miejsce Miłosz Sar
I miejsce Laura Jagiełło
II miejsce Julian Sykut
III miejsce Nadia Pająk i Klara Wosztyl
Kategoria klasy 2-3
I miejsce Iga Kuczyńska
II miejsce Hanna Maślak
III miejsce Aleksandra Cieślak i Marcelina Kluź
Kategoria klasy 4-8
I miejsce Anna Kubecka
II miejsce Szymon Sar
III miejsce Lena Kożucharow i Oliwia Bartos
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.