Kursy szkoleniowe - Teneryfa 2022

W ramach realizacji działań zaplanowanych w Europejskim Planie Rozwoju Szkoły na lata 2021 -2027,  nauczyciele języka polskiego, matematyki i informatyki (p. Marcin Wachnicki, p. Dorota Sułecka, p. Renata Kaleta, p. Anna Żuchnicka, p. Agnieszka Karcz, p. Martyna Jakubczyk, p. Joanna Narożnik, p. Paweł Szczęsny) wzięli udział w intensywnym kursie języka angielskiego, który odbył się w dniach 13-20 sierpnia 2022 roku na Teneryfie. Oprócz podnoszenia kompetencji posługiwania się językiem obcym, był to czas poznawania pięknych zakątków wyspy, przełamywania barier kulturowych oraz  intensywnej integracji międzynarodowej.

W tym samym terminie nauczyciele języka angielskiego (p. Monika Podsiadło, p. Monika Kleczewska, p. Katarzyna Kołba, p. Eliza Górka, p. Łukasz Zawistowski) wzięli udział w kursie rozwijającym umiejętności cyfrowe - LEARNING BY DOING. Poznane podczas kursu narzędzia i metody pracy posłużą naszym uczniom, nauczycielom oraz zostaną wykorzystane w kolejnych działaniach projektowych.

FILM 1

FILM 2