Kurs szkoleniowy - Dublin 2022

W ramach Akredytacji Erasmusa i Europejskiego Planu Rozwoju szkoły, nauczycielka języka angielskiego p. Inga Mleczkowska - Stępniewicz wzięła udział w międzynarodowym kursie metodycznym, który odbył się w Dublinie w dniach 24 -29 października 2022 roku. Kurs pod hasłem: "CLIL and PBL to Improve Student Engagement", który poprowadziła trenerka - Emma O’Hare,  skierowany był do międzynarodowej społeczności nauczycieli w Europie. W warsztatach poświęconych teoretycznym i praktycznym aspektom Content Language Integrated Learning oraz Project Based Learning, spotkało się 16 nauczycieli z Polski, Włoch, Francji, Rumunii i Hiszpanii. Warunkiem ukończenia kursu było zaliczenie zadań sprawdzających znajomość poznanych metod oraz grupowe przygotowanie projektu lekcji z wykorzystaniem elementów CLIL i PBL.