Logo projektu głosowanie międzynarodowe

Każda szkoła partnerska wyłoniła trzy prace z wszystkich otrzymanych od swoich uczniów.
Następnie, koordynatorzy ze szkół partnerskich wzięli udział w spotkaniu online, w celu zaprezentowania prac uczniów ze swojej szkoły. W drodze głosowania międzynarodowego, które odbyło się 7 listopada 2020 roku, wyłoniono dwie najciekawsze prace uczniów, które zdaniem nauczycieli najlepiej oddawały charakter naszego projektu. Nauczyciele, rodzice i uczniowie czterech szkół partnerskich (Polska, Turcja, Cypr, Włochy) proszeni zostali o udział w głosowaniu na finałowe logo projektu. Głosowanie odbyło się w terminie 23 - 28 listopada 2020 roku, wzięło w nim udział 1331 osób.Pierwsze miejsce zajęła praca ucznia ze szkoły tureckiej. Zwycięzkie logo zostało oficjalnym logo projektu i będzie towarzyszyło wszystkim naszym działaniom.

Link do głosowania