Flipped Classroom

Odwrócona klasa i formuła blended learning - zmiana struktury lekcji sprzyjająca rozwojowi kluczowych kompetencji
cyfrowego pokolenia.

szkolenie Rady Pedagogicznej

16 maja 2022 odbyła się szkoleniowa Rada Pedagogiczna dla wszystkich nauczycieli PSP Nr 4 podczas której Pani Monika Podsiadło - doradca metodyczny oraz koordynator projektów międzynarodowych przybliżyła temat odwróconej klasy oraz zalet tej metody podczas nauczania. Nauczyciele, którzy już wcześniej wzięli udział w tego typu szkoleniu podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat zrealizowanych przez siebie lekcji z wykorzystaniem tej metody. Temat był bardzo interesujący dla wszystkich a w szczególności dla nauczycieli nie znających jeszcze takiej metody i efektów nauczania jakie ona przynosi.