II Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

W dniu 20.05.2013 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomiu odbył się II Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 5 radomskich szkół podstawowych. Koordynatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego PSP nr 4. Gościliśmy 3 szkoły z Radomia, które reprezentowały trzyosobowe drużyny.

I miejsce zajęła PSP nr 14 pod opieką pani Katarzyny Piwowar.

II miejsce zajęła PSP nr 4 pod opieką pani Moniki Kleczewskiej i Pana Łukasza Zawistowskiego.

III miejsce zajęła PSP nr 20 pod opieką pani Małgorzaty Mączyńskiej.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Błędowska, Marta Michalczewska, Oliwier Puchniarz. Gratulujemy Wam zajęcia drugiego miejsca i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie języka angielskiego.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za  przyjęcie zaproszenia, przybycie i udział w naszym konkursie. Ogromne podziękowania kierujemy dla dyrekcji PSP nr 4 za umożliwienie zorganizowania  i przeprowadzenia konkursu oraz za objęcie funkcji przewodniczącego komisji konkursowej.

Przy organizacji konkursu organizatorzy nawiązali współpracę z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak: AquaPark – Galeria Słoneczna, Kino Helios, restauracja McDonald’s oraz wydawnictwo Oxford University Press. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody ufundowane przez naszych „partnerów”, jakimi były zaproszenia na basen, do kina, do restauracji McDonald’s oraz nagrody książkowe.

Organizatorzy konkursu: p. Katarzyna Lutek, p. Monika Kleczewska, p. Łukasz Zawistowski.