|
|
<<
Międzyszkolny
Konkurs Plastyczny
pod
hasłem: „Zimowa pocztówka
z Londynu”
dla
uczniów klas 4-6
    
Dnia
5 marca 2014r. w PSP nr 4 w Radomiu miało miejsce rozstrzygnięcie
Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zimowa
pocztówka
z Londynu”. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów
radomskich szkół podstawowych zainteresowania miastem Londyn oraz
rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości
artystycznej uczniów. Jury, w którego składzie zasiedli: p. Anna
Sadowska-Seta (wicedyrektor PSP 4) nauczyciele języka angielskiego
PSP nr 4 - p. Monika Kleczewska, p. Katarzyna Kołba, p. Łukasz
Zawistowski oraz p. Donata Gałczyńska – nauczycielka plastyki
miało bardzo trudne zadanie w wyłonieniu zwycięzców biorąc
pod uwagę ogromną ilość nadesłanych prac oraz ich
wysoki poziom artystyczny. Po burzliwych obradach I
miejsce przyznano uczennicy kl. 4D PSP 4 – Paulinie
Dąbrowskiej, II miejsce uczniowi
kl. 4D PSP 4 – Kacprowi Stępniowi,
III miejsce zaś uczennicy
kl. 4B PSP 20 – Poli Gaworskiej.
Wyróżnienia przyznano: Urszuli Borczuch (PSP 20), Julii Wieczorek
(PSP 20), Natalii Zarzyckiej (PSP 4), Aleksandrze Bartosz (PSP 4) oraz
Zuzannie Więcaszek (PSP 4).
Wszystkim
zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Organizatorami
konkursu byli: p. Katarzyna Kołba, p. Monika Kleczewska, p. Łukasz
Zawistowski






<<
|
o stronie
copyrigts 2006 by
Jolanta Basaj,
Marta Olejnik,
Joanna Narożnik
|