Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

pod hasłem: „Zimowa pocztówka
z Londynu”

dla uczniów klas 4-6

Dnia 5 marca 2014r. w PSP nr 4 w Radomiu miało miejsce rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zimowa pocztówka
z Londynu”. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów radomskich szkół podstawowych zainteresowania miastem Londyn oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej uczniów. Jury, w którego składzie zasiedli: p. Anna Sadowska-Seta (wicedyrektor PSP 4) nauczyciele języka angielskiego PSP nr 4 - p. Monika Kleczewska, p. Katarzyna Kołba, p. Łukasz Zawistowski oraz p. Donata Gałczyńska – nauczycielka plastyki miało bardzo trudne zadanie w wyłonieniu zwycięzców biorąc pod uwagę ogromną ilość nadesłanych prac oraz ich wysoki poziom artystyczny. Po burzliwych obradach I miejsce przyznano uczennicy kl. 4D PSP 4 – Paulinie Dąbrowskiej, II miejsce uczniowi kl. 4D PSP 4 – Kacprowi Stępniowi, III miejsce zaś uczennicy kl. 4B PSP 20 – Poli Gaworskiej. Wyróżnienia przyznano: Urszuli Borczuch (PSP 20), Julii Wieczorek (PSP 20), Natalii Zarzyckiej (PSP 4), Aleksandrze Bartosz (PSP 4) oraz Zuzannie Więcaszek (PSP 4).

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Organizatorami konkursu byli: p. Katarzyna Kołba, p. Monika Kleczewska, p. Łukasz Zawistowski

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik