|
|
<<
Międzyszkolny Turniej Tańca Szkół Podstawowych
Z
inicjatywy wychowawców świetlicy szkolnej p. I. Gołębiowskiej - Muchy i p.
M. Raczyńskiej została wyłoniona reprezentacja do Międzyszkolnego Turnieju
Tańca Szkół Podstawowych. W dniu
09.04.15r. w PSP nr 15 w Radomiu odbył się turniej, w którym brało
udział 5 reprezentacji. Nasze uczestniczki zajęły następujące miejsca:
II miejsce w kategorii solo:
Hanna Rynio kl.1i
(dodatkowa nagroda
publiczności) II miejsce w
kategorii duety: Sara Lohdi kl.3a
, Nikola Małek kl. 3a
III miejsce w
kategorii duety: Aleksandra Kopeć kl.3d
, Weronika Ormiańska 3d
III miejsce w
kategorii formacja w składzie: Patrycja Adamkiewicz, Patrycja Głowacka,
Wiktoria Kacprowicz, Andżelika Łukasik kl.5a
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
<<
|
o stronie
copyrigts 2006 by
Jolanta Basaj,
Marta Olejnik,
Joanna Narożnik
|