VI Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Recytatorski „Trzeszczące wierszyki”

1 kwietnia 2019r w Domu Kultury „Igrek” odbył się VI Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Recytatorski „Trzeszczące wierszyki” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Udział w nim wzięły dwie uczennice: Zosia Gielniewska kl.1a oraz Nadia Bojek kl.1a

Ideą konkursu było wyróżnienie dzieci, które uczęszczają na terapię logopedyczną, pokazanie ich dotychczasowych postępów i zachęcenie do dalszej pracy nad likwidacją wad wymowy.

Uczestników oceniało jury w składzie: Izabela Kosior -  prezes Towarzystwa Logopedycznego w Radomiu ( przewodnicząca jury) Małgorzata Gumińska - logopeda, dyrektor poradni psychologiczno – pedagogicznej, Danuta Dolecka – aktorka Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Anna Drela – dziennikarka, Renata Kucharczyk – logopeda.

Uczennica Zosia Gielniewska zajęła zaszczytne II miejsce i została zakwalifikowana do reprezentowania naszej szkoły w konkursie regionalnym. Nadia Bojek zdobyła wyróżnienie. Obie dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Do konkursu „Trzeszczące wierszyki” uczniów przygotowały
p. Bożena Chrzanowska – Stróż, Katarzyna Głuch-Kubczynska.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik