Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

"Radomscy Tropiciele Książek"

Sukces naszych uczniów!
W bieżącym roku szkolnym 32 uczniów klas 4-8 wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Radomscy Tropiciele Książek". Do finału przeszło siedmioro uczniów z klas 4-6 oraz sześcioro uczniów z klas 7-8. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali: w kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajęły Gabriela Bąk i Lena Sławomirska z klasy 8c - opiekunem konkursu była p. Katarzyna Kornacka. W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce przypadło Karinie Grylak z klasy 6d - opiekunem konkursu była p. Iwona Szewczyk. W tej samej kategorii trzecie miejsce zajął Szymon Sar z klasy 5c - opiekunem konkursu była p. Katarzyna Kornacka. Opiekunami finalistów byli także nauczyciele: pani Dorota Wolszczak i pan Marcin Wachnicki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!