Eliminacje miejskie do XLV Ogólnopolskiego
Turnieju Wiedzy Pożarniczej
pt: "Młodzież Zapobiega Pożarom"

8 lutego 2022 odbyły się w naszej szkole Eliminacje miejskie do XLV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt: "Młodzież Zapobiega Pożarom". 40 najlepszych uczestników z Radomia ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przystąpiła do konkursu pożarniczego.
Naszą szkołę reprezentowała złota czwórka z klas ósmych: Filip Kowalik kl. 8a; Nina Pilińska kl. 8e; Igor Kuna kl. 8e; Lena Siara kl.8e.

Nina Pilińska z kl. 8e zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej, deklasując pozostałych uczestników. Tym samym będzie reprezentować Miasto Radom podczas eliminacji powiatowych, które odbędą sie 11 marca 2023 r. w Jedlni Lotnisko.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu i bardzo dobrego przygotowania.
Życzymy powodzenia w następnych etapach.