Podsumowanie Radomskiej Olimpiady Młodzieży

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 w Radomiu zakończyło się podsumowanie XIX Radomskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii dzieci zajęliśmy 3 miejsce, w kategorii młodzież miejsce 1. Z rąk Prezydenta Miasta Radomia, p. Radosława Witkowskiego, nasz Dyrektor, p. Łukasz Zawistowski odebrał dwa puchary dwukrotnie stając na podium oraz Nagrodę w wysokości 4300zł na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Nauczyciele WFu, p. Małgorzata Kamińska oraz p. Jerzy Kupis otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia za szczególne osiągnięcia sportowe. Co więcej, p. Jerzy uhonorowany został Medalem 70-lecia działalności SZS. Gdyby nie poświęcenie naszych uczniów i ich trenerów, sukces ten nie byłby możliwy. Ogromne GRATULACJE składamy dla wszystkich sportowców z radomskiej "czwórki"  DZIĘKUJEMY WAM , bo to dzięki Wam kolejny raz z rzędu stajemy na miejskim podium i to... dwukrotnie.