|
||
|
XXI Radomska Olimpiada Młodzieży w kategorii "Młodzież" Sukces naszych sportowców w XXI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii "Młodzież" nasza szkoła zdobyła I miejsce! Z rąk p. Katarzyny Kalinowskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Radomia, p. Jerzy Kupis w imieniu p. dyrektora odebrał puchar oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia, a nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami odebrali nagrody sportowe. Szkolnej reprezentacji sportowej gratulujemy sukcesu!
|