Nauczanie zdalne w 3b

Nagła konieczność wdrożenia nauczania zdalnego do naszej szkolnej codzienności zaskoczyła nas wszystkich. Jednak moja klasa, czyli 3b/i jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Doceniając starania uczniów, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka pragnę zaprezentować próbki prac z różnych dziedzin działalności artystycznej. Dotyczyła ona różnych tematów; począwszy od szeroko rozumianej ekologii (z hodowlą fasolki włącznie), wykorzystania nieużytków, poznawania codzienności teatralnej, przedstawiania własnej interpretacji piosenek, utworów literackich, poprzez oprawę świąt wielkanocnych, nadejście wiosny, a skończywszy na bardzo profesjonalnym podejściu do kubizmu. Z panią Marią odbierałyśmy też przepiękne prezentacje, których w tym miejscu niestety nie mogę udostępnić. Brawo klasa 3b/i !
A z okazji Dnia Dziecka - życzymy Wam spełnienia najpiękniejszych marzeń.
Wychowawca: Mirosława Suwała
n-l wspomagający: Maria Metzger