KARTKA DLA SENIORA

Pragniemy poinformować, że organizatorki akcji „Kartka dla seniora” z radością przekazały świąteczne życzenia zapisane na kartkach podopiecznym Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, przy ulicy Wyścigowej w Radomiu. Uczestnicy akcji wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz talentami plastycznymi. Uczniowie przygotowali bardzo kolorowe i ciekawie zaprojektowane kartki z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Stały się one dla Seniorów okazją do uśmiechu, radości i wzruszenia, a także były przejawem otwartości na drugiego człowieka w tym trudnym dla wszystkich czasie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim twórcom tych cudownych kartek, a także ich rodzicom, za zaangażowanie się w akcję i przede wszystkim za serce. Niech nikt w te święta nie czuje się samotny. Dzielmy się dobrem z innymi.

Organizatorki: Barbara Stachowicz, Małgorzata Machnio, Anna Mazurkiewicz.