Remont sali gimnastycznej
w ramach Budżetu Obywatelskiego

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
1 marca 2021r., rusza oczekiwany przez nas wszystkich remont zaplecza sportowego.
Jest to przedsięwzięcie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich, cały sektor sportowy na czas remontu zostanie wyłączony z użytkowania. Teren budowy zostanie ogrodzony i zabezpieczony, a na terenie szkoły wyznaczone zostanie nowe oznakowane wejście od strony ul. Wiosennej. Plac zabaw znajdujący się za szkołą również zostanie wyłączony z użytku. Proszę o stosowanie się do zaleceń oraz oznakowania terenu w celu zachowania bezpieczeństwa. Za wszelkie utrudnienia i niedogodności już dzisiaj z góry przepraszam. Roboty powinny zakończyć się do końca czerwca, co oznacza, że nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczniemy otwarciem naszej nowej inwestycji.
Mam nadzieję, że koronawirus choć na chwilę odpuści i będziemy mogli wszyscy wspólnie,
razem, cieszyć się tą chwilą.

Jeszcze raz dziękuję za Państwa głosy oddane na nasz projekt gdyby nie zaangażowanie
całej społeczności szkolnej - tego sukcesu nie byłoby

I pochwalę się jeszcze jedną wiadomością - nie spoczywamy na laurach. Razem z p. Piotrem Drózdem i p. Moniką Domańską - szefostwem naszej Rady Rodziców składamy dzisiaj w Urzędzie Miejskim kolejny projekt do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 opracowany we współpracy z naszą niezastąpioną p. Martą Olejnik. Niech on również okaże się sukcesem. Szczegóły wkrótce.
Łukasz Zawistowski
Dyrektor PSP nr 4 w Radomiu

Fotorelacja z przebiegu prac:

Postępy prac