III Memoriał Sportowy Osób Niepełnosprawnych im. św. Jana Pawła II

III Memoriał Sportowy Osób Niepełnosprawnych im. św. Jana Pawła II za nami. Była uroczysta Msza Św., wspólne odśpiewanie "Barki", wspólne bieganie i pływanie. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. p. Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty, p. Katarzyna Kalinowska  - zastępca Prezydenta Miasta Radomia,  p. Jerzy Zawodnik - zastępca Prezydenta MiastaRadomia,  p. Elwira Skoczek - dyrektor Wydziału Zdrowia UM w Radomiu, p. Marcin Gierczak - dyrektor MOPS w Radomiu, p. Kazimierz Woźniak - Radny Rady Miejskiej. Jak zwykle, rekord 9665 długości basenów i sali gimnastycznej został pobity. Juz po raz trzeci zaszczytem było dla nas pełnić rolę partnera tego niezwykłego wydarzenia. Organizatorowi - radomskiemu oddziałowi "Caritas" dziękujemy za zaufanie. Ogromne podziękowania kierujemy do członków społeczności naszej szkoły, nauczycieli i uczniów, za niezastąpioną pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia. Do zobaczenia za rok.