Szanowni Państwo,
Jako szkoła jesteśmy współautorami akcji pod hasłem "Radomska Oświata razem dla Ukrainy". Przedsięwzięcie polega na zbiórce artykułów, które w pierwszej kolejności przekazane zostaną matkom i dzieciom przybywającym do Radomia zza wschodniej granicy. W załączeniu przesyłam plakat promujący ideę oraz wykaz produktów, które zbieramy. Bardzo proszę Państwa o włączenie się w to działanie.
Naszą akcję można również wspomóc finansowo poprzez wpłacanie dowolnych kwot na specjalny rachunek bankowy utworzony w tym celu przez Gminę Miasta Radomia. Nr konta znajduje się na wykazie przesłanym w załączniku.
Drodzy Państwo - bardzo proszę, aby produkty, które zdecydujecie się przekazać były w miarę możliwości nowe. Idźmy na jakość, a nie na ilość.
Wszystkie przedmioty należy dostarczać do biblioteki szkolnej.
Z góry dziękuję za zaangażowanie się w akcję. Jak zawsze - liczę na Państwa. Nieraz pokazaliśmy już, że razem możemy wszystko.

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
Łukasz Zawistowski