Nasza sala gimnastyczna oficjalnie otwarta.

W tym ważnym dla nas dniu swoją obecnością zaszczycili nas: p. Radosław Witkowski - Prezydent Miasta Radomia, p. Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, p. Czesław Ziemniak - zastępca dyrektora Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie, który reprezentował p. Aurelię Michałowską - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, p. Agnieszka Grabska - dyrektor WE UM w Radomiu, p. Eugeniusz Kaczmarek - dyrektor WI UM w Radomiu, ks. Marek Janas - proboszcz parafii św. Brata Alberta, ks. Andrzej Jędrzejewski - proboszcz parafii św. Stefana w Radomiu, p. Grzegorz Janduła - Prezes MOSiR w Radomiu, p. Dariusz Banasik - trener RKS Radomiak Radom wraz z zespołem oraz p. Ewelina Snopczyńska - przedstawicielka AS Radomiak.
Były przemówienia, poświęcenie obiektu, przecięcie wstęgi oraz występy artystyczne. Wręczyliśmy Certyfikaty Przyjaciela Szkoły.
Jeszcze raz CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ mówimy WIELKIE DZIĘKUJEMY! Gdyby nie Wy, tej inwestycji i uroczystości nie byłoby.
Ogromne podziękowania kierujemy do p. Piotra Drózda i p. Moniki Domańskiej - pomysłodawców i wnioskodawców przedsięwzięcia.
Wszystkim nauczycielom i uczniom dziękujemy za przygotowanie uroczystości.