Spartakiada integracyjna

W dniu 20 maja 2022 r. w naszej szkole miała miejsce VII Spartakiada Integracyjna, podczas której w sportowej zabawie uczestniczyli uczniowie oddziałów integracyjnych. Było 5 konkurencji sportowych, a następnie mecz w siatkówkę rozegrany pomiędzy nauczycielami, a uczniami naszej szkoły. Jest nam niezmiernie miło, iż swoją obecnością zaszczycili nas: p. Radosław Witkowski - Prezydent Miasta Radomia oraz p. Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta. Dziękujemy naszym sponsorom: p. Kindze Rus z marketu EuroSPAR, p. Marcinowi Prokopowi i p. Rafałowi Budzikowi - przedstawicielom radomskiego marketu Carrefour oraz p. Piotrowi Drózdowi - Przewodniczącemu Rady Rodziców za ufundowanie słodkości. Ogromne podziękowania składamy Organizatorom wydarzenia. Do zobaczenia za rok na kolejnej Spartakiadzie.