Nauczyciele PSP Nr 4 z wizytą w szkole partnerskiej w Turcji

W naszej szkole realizowany jest Projekt Erasmus+ pod nazwą
„Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”.
W dniach 27 września - 2 października 2021 r. panie: Monika Podsiadło, Joanna Narożnik i Inga Mleczkowska – Stępniewicz odwiedziły tureckie miasto Catalca. Podczas pierwszego spotkania przedstawicieli krajów partnerskich prowadzono rozmowy projektowe, oglądano zajęcia szkolne, omawiano sposób funkcjonowania szkoły oraz przedszkola. Nauczycielki wzięły udział w spotkaniu z władzami miasta oraz przedstawicielami wydziału edukacji. Tureccy nauczyciele języka angielskiego oraz przybyli goście uczestniczyli w konferencji, podczas której pani Monika Podsiadło, jako koordynator projektu, zachęcała obecnych do realizacji projektów Erasmus+ i eTwinning. Nauczycielka naszej szkoły omówiła także zagadnienia dotyczące nauczania przyjaznego mózgowi. Podczas wizyty w Turcji uczestnicy projektu poznawali tradycję i kulturę tego kraju.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty.