Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy w naszej szkole bardzo uroczyście. 18 października 2022 r. odbyła się akademia pod tytułem Między pokoleniami. Ideą przewodnią przedstawienia było międzypokoleniowe porozumienie. Aktorzy pokazali nam, jak bardzo różnią się od siebie świat uczniów i świat nauczycieli. Zebrani uświadomili sobie, że możemy razem śmiać się, miło spędzać czas, a przede wszystkim uczyć się od siebie nawzajem. Na scenie wystąpili artyści z klas młodszych i starszych. Były wzruszające recytacje, piosenki oraz film z życzeniami dla nauczycieli. Wiele emocji wzbudziła zabawna konkurencja dla uczniów i nauczycieli, podczas której okazało się, że język młodzieży nie jest nauczycielom obcy. Uczniowie, którzy brali udział w uroczystości, spisali się znakomicie. Od przybyłych gości, za zbudowanie mostów między pokoleniami, otrzymali gromkie brawa i słowa pochwały. Tego dnia swoją obecnością zaszczycili nas: p. Katarzyna Kalinowska - zastępca Prezydenta Miasta Radomia, p. Agnieszka Grabska - dyrektor Wydziału Edukacji UM w Radomiu, ks. Andrzej Jędrzejewski - proboszcz parafii św. Stefana w Radomiu oraz p. Piotr Drózd - przewodniczący Rady Rodziców. Zasłużeni pracownicy szkoły otrzymali w tym dniu Nagrody Dyrektora Szkoły.

Nauczyciele oczami uczniów