ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

W dniu 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do podsumowania osiągnięć uczniów, ale także do wspólnego świętowania i dzielenia się radością z postępów, jakie udało się osiągnąć w minionym roku. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele św. Stefana, a następnie w sali gimnastycznej wspólnie podziękowaliśmy nauczycielom za ich trud i zaangażowanie w proces nauczania. Pan dyrektor, Łukasz Zawistowski, docenił uczniów za ich wysiłek i determinację w zdobywaniu wiedzy. Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających wystąpień zaproszonych gości, którzy podzielili się refleksjami na temat minionego roku szkolnego. Niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego dnia dopełniły występy artystyczne, które zaprezentowali nasi utalentowani uczniowie. Życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzinom udanych i bezpiecznych wakacji.