Pasowanie pierwszaków
 na uczniów naszej szkoły

Przedstawienie pt. "Kopciuszek" w wykonaniu uczniów naszej szkoły było motywem przewodnim uroczystości pasowania pierwszoklasistów na uczniów PSP nr 4 w Radomiu oraz doskonałą okazją do złożenia uroczystego ślubowania. W tej ważnej dla nas chwili naszym uczniom i ich rodzicom towarzyszyli znakomici goście: p. Radosław Witkowski - Prezydent Miasta Radomia, p. Katarzyna Kalinowska - Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, p. Magdalena Lasota - Radna Rady Miejskiej w Radomiu oraz p. Monika Stolarek-Klimek - Inspektor WE UM w Radomiu, którym dziękujemy za obecność. Moc podziękowań należy się młodym aktorom za przecudowny występ oraz organizatorkom za opracowanie przedstawienia i przygotowanie dzieci.