Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dzień 1 września 2022 roku rozpoczął się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem św. Stefana na Idalinie. Po mszy uczniowie klas pierwszych spotkali się z wychowawcami na holu głównym szkoły. Ten dzień był dla nich ważny i niezwykły, ponieważ stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Na sali gimnastycznej Pan dyrektor Łukasz Zawistowski przywitał serdecznie uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców. Następnie Pani wicedyrektor Agnieszka Molenda życzyła wszystkim sukcesów szkolnych oraz radości i zadowolenia w nowym roku szkolnym. Pierwszaków powitali także starsi koledzy, uczniowie klas czwartych, którzy przygotowali dla nich krótką inscenizację. Po spotkaniu uczniowie z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Rok szkolny 2022/2023 uważamy za otwarty!