Wieczór w szkole

2 grudnia 2022 roku w ramach nauczania i uczenia się przyjaznego mózgowi/projektu Erasmus+, odbył się w naszej szkole wieczór edukacyjno-rozrywkowy. Klasy 4b i 4d uczestniczyły w zajęciach podczas których, w atmosferze zabawy rozwijały swoje umiejętności. W laboratorium technicznym pod okiem p. Joanny Narożnik doskonaliły umiejętności kulinarne, przygotowały dla siebie ulubione tosty, razem z p. Dorotą Wolszczak bawiły się językiem polskim w konkursach i zabawach a z p. Renatą Kowalską Gajewską przeprowadzały doświadczenia chemiczne, między innymi wykonały lampy olejowe i obejrzały wybuch wulkanu przygotowany przez starszych kolegów. Uczestniczyły także w sesji fotograficzne, podczas której ich starsi koledzy wykonali im zdjęcia na tle green screena a następnie edytowali zdjęcia dodając tło z ciekawym widokiem lub miejscem. Wieczorna zabawa w pustej szkole była super i przyniosła uczniom wiele radości. To był niezapomniany wieczór.

Film https://youtu.be/IH6YDkIpdK4