Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.
Symbolem tego święta jest słoneczko, więc, aby było jaśniej oraz radośniej w ubiorze grupy 0b/i dominował kolor żółty.Tego dnia wszystkich obowiązywał uśmiech, przyjazne nastawienie do innych, ciepłe spojrzenia a także serdeczne i miłe gesty. Dzieci przpomnialy sobie jakie znają magiczne słowa i w jakich sytuacjach je używamy.Każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie w tle specjalnie przygotowanej ramki oraz mógł skorzystać ze specjalnych kuponów „Weź ze sobą dobre słowo… i podaj dalej”.Dzieci częstowały także cukierkami, rozdawały ordery życzliwości oraz karteczki na których wypisane były życzenia i pozdrowienia.
To był dzień pełen radości i uśmiechów!