Wirtualne spotkanie przed wyjazdem do Włoch

15.02.2022 r. odbyło się spotkanie online z uczestnikami mobilności i ich rodzicami, w celu omówienia harmonogramu pobytu w szkole partnerskiej, organizacji podróży oraz wszystkich szczegółów dotyczących wyjazdu. Uczniowie podpisali wszystkie niezbędne dokumenty, podsumowali swoją dotychczasową pracę na rzecz projektu oraz podzielili się swoimi wrażeniami z udziału w kursie językowym i warsztatach na temat strategii uczenia się.

Spotkanie z uczniami i rodzicami  przed wyjazdem do Włoch

1.03.2022 r. nauczycielki realizujące projekt PO WER spotkały się z  uczniami przygotowującymi się do udziału w mobilności w szkole partnerskiej we Włoszech. Podczas spotkania każdy uczestnik otrzymał szczegółowy harmonogram wizyty oraz wszystkie informacje na temat udziału w mobilności. Na spotkaniu obecni byli również rodzice, którzy wraz z uczniami poodpisali niezbędne dokumenty.