KONCERT ZIMOWY 2007

20 grudnia 2007 r. już po raz piąty odbył się w naszej szkole Koncert Zimowy integrujący społeczność uczniów, rodziców i nauczycieli.

Tym razem, licznie przybyli goście wyruszyli z małym Księciem w poszukiwaniu tego, co niewidoczne dla oczu. Przybyły na naszą planetę MAŁY KSIĄŻĘ skłonił widzów do refleksji nad znaczeniem miłości i przyjaźni w życiu. Uświadomił wszystkim, że „ dobrze widzi się tylko sercem”.

Z ogromnym zainteresowaniem i łezką w oku goście podziwiali narodziny miłości, przenosząc się w baśniowy świat Królowej Śniegu.

Cudowna świąteczna scenografia, kolędy i piosenki z musicalu „ Mały Książę” w wykonaniu szkolnego chóru, taniec uczennic, wesołe diabły oraz Biała Śnieżynka dostarczyły widzom wielu niezapomnianych wzruszeń i emocji.

Na zakończenie  spotkania podczas śpiewania kolęd  rodzice wykonali „ Łańcuch przyjaźni „ .

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę
KALENDARIUM
zaplanuj sobie tydzień

Marta Olejnik,       Joanna Narożnik.