„RATUJEMY  I  UCZYMY  RATOWAĆ ”

W marcu 2011r. ruszył Konkurs „Ratujemy i Uczymy Ratować”

organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy dla województwa mazowieckiego.

. Szkolne eliminacje przeprowadziły nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Małgorzata Kupis i Małgorzata Paź. Konkurs przebiegał w III etapach:

I etap – plastyczny,

II etap – filmowy,

III etap – finał.

I etap – plakaty dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy oceniało jury w składzie: p. dyrektor Aurelia Michałowska, p. Joanna Narożnik i p. Weronika Ogorzałek. Wybrano plakat wykonany przez uczennice klasy 2a (Julia Molenda, Julia Rozwadowska, Karolina Rozwadowska, Izabela Nowak). Pracę wysłano i szkoła zakwalifikowała się do II etapu.

II etap – w pracach nad filmem brali udział uczniowie klas: 0b, 0f, 1c, 2a i 4e wraz z rodzicami oraz p. v-ce dyrektor Małgorzata Machnio i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej- Małgorzata Kupis, Małgorzata Paź i Agnieszka Molenda.

17 czerwca ogłoszono wyniki. Szkoła zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w Radomiu 23 września 2011r.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę