PLASTYCZNO – TECHNICZNY

„ KONKURS PALMOWY

Dnia 08.04.2011 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4  w  Radomiu został rozstrzygnięty  konkurs plastyczno – techniczny „ Konkurs  Palmowy ” .

W konkursie brało udział 41 uczniów klas 0 - 6 . Organizatorami byli :  ks. Jacek Wieczorek , ks. Radosław Wroński ,  mgr Małgorzata  Zygarska ,  mgr Marzena Kozioł  , mgr Justyna Adamczyk .

Każda wykonana palma miała sobie właściwą formę . Upiększano je kolorowymi wstążkami , bibułą , układano w bukiety barwionych traw   i ozdobnych suchych kwiatów .

Zgromadzone palmy zaskakiwały różnorodnością zastosowanych technik , kolorystyką i inwencją twórczą ich autorów .

Jury w składzie :  p. wicedyrektor Anna Seta  ,  mgr Wioletta Mazurek , mgr Małgorzata Kuchcik  , mgr Justyna Adamczyk wyłoniło zwycięzców :

Oliwia Madej kl. 0e

Milena Szewczyk kl. 6b

Amelia Seta  kl. 0a

Martyna Świąder kl. 4b

Gabriela Fortuna kl. 0e

Aleksandra Minda kl. 5d

Melisa Wachnicka kl. 1e

Dominika  Nowak kl. 4c

Poziom konkursu był wysoki . Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne dyplomy  i nagrody .

Warto wspomnieć , że w tym roku szkolnym wykonane przez uczniów palmy przekazane zostały Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu .

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę