SZKOLNY TURNIEJ

„MAM TALENT”

W dniu 18 maja 2013 r  w naszej szkole odbył się już po raz trzeci  Turniej „MAM TALENT” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Turniej ten ma na celu promowanie najbardziej utalentowanych uczniów w różnych  dziedzinach. I tak do turnieju zgłosiło się 36 uczestników, w tym kilka duetów w kategoriach – śpiew, taniec, pokazy sportowe i zręcznościowe, prezentacje artystyczne  oraz gra na instrumentach muzycznych.

Jury w składzie : p. dyrektor Anna Sadowska- Seta, p. Iwona Szewczyk, p. Katarzyna Lutek, p. Donata Gałczyńska- opiekun S.U., p. Cezary Kiełbiowski oraz przedstawiciele uczniów – Błażej Sowa – przewodniczący Rady S.U. i Mateusz Biernacik – uczniowie klasy 6c, miało trudny wybór, gdyż poziom występów uczestników był bardzo wysoki i dość wyrównany.

Bezkonkurencyjna okazała się jednak Weronika Machnio z klasy 4f, która za swoje wykonanie piosenki pt. „Stay” z repertuaru Rihanny otrzymała puchar zwycięzcy oraz nagrodę główną - dwuosobowe zaproszenie do kina Helios na dowolny seans filmowy.

A oto wszyscy laureaci :

1 miejsce – Weronika Machnio z kl. 4f – śpiew

2 miejsce – Marta Kunecka z kl. 5e – śpiew

Nina Saracen i Magda Gorczyca z kl. 4c – pokaz akrobatyki

3 miejsce – Zuzanna Więcaszek z kl. 5e – śpiew i gra na gitarze

Wojtek Wiszniewski z kl. 6a – taniec w stylu hip –hop

Magdalena Wesołowska – śpiew

Wyróżnienia : Marcelina Cieślińskaz kl. 4a – pokaz prac fotograficznych, Kurek Patryk z kl. 6a i Zaremba Patryk z kl. 5d – pokaz układania kostki Rubika, Zuzia Kędzierska – śpiew, Kasia Czarnecka –śpiew, Oskar Kot  z kl. 5e – gra na keyboardzie, Maja Wiśniewska i Ewa Kurek z kl. 4f – śpiew, Natalia Brzezińska i Klaudia Mirosz z kl.4d - śpiew