Konkurs „Wielkanoc tuż, tuż”

W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świąteczną tj. 27 marca 2013r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno- techniczny „ Wielkanoc tuż, tuż”. W konkursie wzięły udział prace przygotowane przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, zawierające najbardziej charakterystyczne symbole świąt: pisanki, zajączki, koszyczki, własne kompozycje świąteczne, a także rysunki plastyczne. Organizatorami szkolnego konkursu były: p. Hanna Królicka i p. Małgorzata Bukalska. Jury w składzie: p.. Weronika Ogorzałek, p. Anna Medwecka, p. Elżbieta Strudzińska przyznało:

·         I miejsce: Adam Figarski Oh

Karolina Nowakowska Oa

·         II miejsce: Zuzanna Murdza Oh

Wiktor Maślak Oh

Martyna Baranek Oa

·         III miejsce: Nikola Górna Oe

Magdalena Staszałek Oi

Julia Czubak Od

Wyróżnienia: Maja Bogdańska Od, Ewa Kowalczyk Oi, Joanna Orzechowska Od, Emilia Grabowska Oi, Daniel Sasin Oe.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie, a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe, zakupione przez organizatorów konkursu.