PROJEKT

W roku szkolnym 2013/2014 Samorząd Uczniowski rzuca klasom 4-6 nie lada wyzwanie – współzawodnictwo klasowe w projekcie pod hasłem „SUPER KLASA”. Projekt został opracowany przez opiekunki S.U. – p. Annę Żuchnicką i p. Donatę Gałczyńską. Począwszy od października 2013, aż do końca maja 2014 klasy będą realizowały różnorodne zadania – co miesiąc inne i zdobywały punkty. W czerwcu po podsumowaniu punktów za zadania oraz czytelnictwo, frekwencję, zachowanie i wyniki w nauce zostanie wyłoniona Super klasa 2014.

Jesteśmy po realizacji pierwszego zadania. W październiku polegało ono na wykonaniu jesiennego bukietu. Klasy spisały się świetnie – bukiety z kwiatów, liści, ozdobnych gałązek, a nawet warzyw i owoców były przepiękne.  Jury w składzie : p. dyrektor Dorota Sułecka, p. dyrektor Małgorzata Machnio, p. Marta Olejnik i p. Jadwiga Sołśnia przyznało punkty i wyłoniło najlepszych w październiku – klasę 5d i klasę 6e, które zdobyły maksymalną liczbę 20 punktów. Gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy do kolejnego zadania.

W listopadzie zadanie polega na opracowaniu multimedialnej prezentacji pod hasłem „ROŚNIJ ZDROWO, JEDZ KOLOROWO!”.