SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 4 - 6

,,Wszystko jest poezją. Każdy jest poetą’’

25 lutego 2015r.  o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas 4-6. Wzięli w nim udział zwycięzcy klasowych eliminacji -  najlepsi z najlepszych.

Mimo, że w kalendarzu gości jeszcze zima, wszyscy w tym dniu poczuli wiosenny powiew poezji. Po raz kolejny mogliśmy przenieść się do świątyni ducha poezji- bo tak śmiało można powiedzieć o sali 106 w tym dniu.
A wszystko dzięki niesamowitym zdolnościom artystycznym naszych uczniów.

Spośród recytatorów nie było wcale łatwo wybrać tych najlepszych. Wie coś na ten temat komisja, która stanęła ( co tu kryć) przed trudnym zadaniem.

Jury przewodniczyła pani dyrektor Aurelia Michałowska. W końcu udało się podjąć jednoznaczną decyzję.

Naszą szkołę w Międzyszkolnych  Konkursach Recytatorskich reprezentować będą: Karolina Głowacka z klasy 6b, Iga Wasilewska i Kacper Stępień z klasy 5d. Nie zabrakło również  uczniów  wyróżnionych w konkursie. Są to: Magdalena Nowak z klasy 6e, Maja Nowakowska z klasy 4c i Dominika Sadzik z klasy 4a.

Wspaniałym recytatorom życzymy dalszych sukcesów!

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik