Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 3 września 2007 r. podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego uczniowie sześciu klas pierwszych pod opieką swych wychowawców ( Anna Mazurkiewicz, Małgorzata Kupis, Maria Latosińska, Małgorzata Paź, Małgorzata Kleczewska, Alicja Krawczyk) dostąpili zaszczytu „ Pasowania na ucznia”.

Zgromadzonych gości oraz pierwszoklasistów powitała pani Małgorzata Kleczewska. Następnie zebrani z zainteresowaniem obejrzeli montaż słowno- muzyczny przygotowany przez panie: Annę Mazurkiewicz, Małgorzatę Paź, Małgorzatę Kupis, Agnieszkę Tarnowską oraz uczniów klas czwartych.

Po części artystycznej wprowadzono poczet sztandarowy i odśpiewano hymn narodowy. Następnie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej naszej szkoły. Faktu „pasowania” dokonała pani dyrektor Anna Ostrowska oraz wice dyrektor pani Małgorzata Machnio i Anna Sadowska – Seta poprzez symboliczne dotkniecie ołówkiem prawego ramienia dziecka.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Anna Ostrowska, która najmłodszym uczniom życzyła wielu sukcesów w edukacji szkolnej oraz wręczyła upominki.

Następnie pierwszoklasiści wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do sal.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę