Międzyszkolny konkurs

pt. „PASTERZ I OJCIEC”

W odpowiedzi na zaproszenie organizatorów tj. Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu VI Przeglądu Twórczości Młodzieżowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pt. „PASTERZ I OJCIEC” pod patronatem Jego Ekscelencji księdza biskupa Henryka Tomasika uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III formach konkursu:

Literackim, plastycznym i recytatorskim.

Po eliminacjach wewnątrzszkolnych przeprowadzonych przez nauczycieli: p. Annę Ciesielską (j. polski), p. Donatę Gałczyńską (plastyka) i p. Marzenę Kozioł (religia) do konkursu:

LITERACKIEGO na temat „Moje wspomnienie o Ojcu Świętym – Janie Pawle II” zakwalifikowali się uczniowie: Oliwia Spławiec z kl. IVf i Michał Michalczewski z kl. VIa.

PLASTYCZNEGO (w kategorii wiekowej 0 – III) na temat „Jan Paweł II i dzieci całego świata” zakwalifikowały się Karolina Rozwadowska z kl. Ia i Weronika Jesionek z kl. Ia oraz (w kategorii IV – VI)  na temat „Jan Paweł II – Wielki Pasterz” zakwalifikowały się Milena Szewczyk z kl. Vb i Ania Bilska z kl. Vb.

RECYTATORSKIEGO (dowolnego utworu twórczości Karola Wojtyły i utworu o Janie Pawle II) do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie: Julia Molenda z kl. Ia (kategoria 0-III) oraz Ada Kurzawa z kl. IVe i Natalia Mordak z kl. IVa.

Dnia 06.05. 2010 r. w Zespole Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursów:

PLASTYCZNEGO: MILENA SZEWCZYK Z KL. VB -  III MIEJSCE

LITERACKIEGO:  OLIWIA SPŁAWIEC Z KL. IVF  -  III MIEJSCE

MICHAŁ MICHALCZEWSKI Z KL. VIA -WYRÓŻNIENIE

RECYTATORSKIEGO: JULIA MOLENDA Z KL. IA  - I MIEJSCE

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki z rąk J.E. ks. Biskupa Henryka Tomasika i Pani dyrektor ZSI w Radomiu.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę