Ogólnopolski Konkurs

Stypendiada Wczesnoszkolna

dla klas II i III

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II i III.

Organizacją konkursu na terenie szkoły zajęły się nauczycielki: Małgorzata Kuchcik, Anna Oparcik, Agnieszka Stefańska, Urszula Zięba.

Uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach konkursowych:

·       Konkurs czytelniczy „I ty bądź czytelny”,

·       Konkurs ortograficzny „Ortograf”,

·       Konkurs matematyczny „Plusik – Minusik”,

·       Konkurs plastyczny „Kreska”.

Z naszej szkoły do konkursów przystąpiło 102 uczniów z klas drugich i trzecich.

Tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego otrzymali uczniowie: Kula Wojciech kl.2c, Skowroński Antoni kl. 2e i Jaskulska Natalia kl. 3f, laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego otrzymały uczennice: Fereniec Eliza kl. 2e, Pastuszka Adrianna kl. 3b, Babula Natalia kl. 3e. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę