XII Edycja Konkursu

„ Ośmiu Wspaniałych ”

Dnia 9 maja 2011 roku w Radomiu odbył się Finał XII Edycji Konkursu „ Ośmiu Wspaniałych ”.

Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „ Arka ” . Finał zorganizowany został  w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego .

Celem Konkursu jest popularyzowanie pozytywnych postaw i działań młodych ludzi  i dzieci , którzy poprzez różnorodną aktywność upowszechniają dobro .

Kryteria oceny kandydata to m. in. : konsekwencja w realizacji podjętych prac , zaangażowanie i wysiłek w osiągnięciu celu , pozytywny efekt społeczny , wzorotwórczy charakter działań , wytrwałość w pokonywaniu trudności , motywy działania . Integralnym warunkiem pozytywnej kwalifikacji kandydata jest nienaganna postawa moralna w życiu codziennym .

W konkursie brali udział następujący uczniowie naszej szkoły : Milena Szewczyk kl. 6b , Anita Gorczyca kl. 6b , Anna Bilska kl.6b , Karina Piechota kl. 6d , Katarzyna Żak kl. 6d , Łucja Bojek kl. 6d , Angelika Kwiatkowska kl. 6d , Zuzanna Matyga kl. 6d , Ewa Jagodzińska kl. 6c , Oliwia Spławiec kl. 5f .

Laureatami tegorocznej Edycji Konkursu „ Ośmiu Wspaniałych ” są : Milena Szewczyk kl. 6b , Anita Gorczyca kl. 6b , Katarzyna Żak kl. 6d .

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy , a Laureaci wyjadą w czerwcu na wycieczkę.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę