http://gimzabludow.edupage.org/files/konkursy_eko_kwiat.pngMiędzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny dla klas II i  III w PSP nr 21

Dnia 7 kwietnia 2011 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 odbył się kolejny Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny pod hasłem „Mali przyrodnicy na start” dla klas II i III.

Zadaniem uczniów było przygotowanie krótkiej scenki dotyczącej ochrony przyrody, a następnie rozwiązanie testu z zakresu wiedzy przyrodniczo – ekologicznej. W konkursie wzięło udział 11 zespołów.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły.

Uczennice klas drugich: Julia Molenda kl. 2a i Karolina Głowacka kl. 2b pod opieką Małgorzaty Kuchcik, Anny Oparcik, Agnieszki Molendy i Agnieszki Dujki przygotowały inscenizację pt. „Las i czarownica Zagłada” i zdobyły I miejsce.

Uczennice klas trzecich: Katarzyna Czarnecka kl. 3b i Natalia Sobolewska kl. 3e pod opieką Agnieszki Stefańskiej i Renaty Grzmiel przygotowały inscenizację pt. „Mali strażnicy przyrody” i zdobyły IV miejsce.

Gratulujemy dzieciom i nauczycielom i cieszymy się z pozaszkolnych sukcesów naszej szkoły.

4. W FILMIE
zobacz filmy, które nakręciliśmy
PRZETARGI
informacje o przetargach ogłaszanych przez szkołę