I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 5

W dniu 9 marca 2012 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomiu odbył się I Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas 5. W konkursie udział wzięli uczniowie piątych klas czterech radomskich szkół podstawowych. Byli to: uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 – Aleksandra Lao, Wiktoria Szczęsna, Antoni Skowroński; uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 – Małgorzata Haruba, Anna Nagrodzka, Aleksandra Dziedzic; uczniowie; uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 – Kacper Drużdżel, Laura Lutek, Natalia Winnicka oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 – Szymon Zelga, Filip Kwiatkowki, Mateusz Rdzanek. Zadaniem uczniów było drużynowe rozwiązanie testu językowego składającego się z czterech części: część 1 stanowiło czytanie ze zrozumieniem, część 2 obejmowała słuchanie ze zrozumieniem, w części 3 zamieszczono test leksykalno-gramatyczny, w części czwartej znajdowały się zagadnienia kulturowe. 1 miejsce zdobyli uczniowie PSP nr 14, 2 miejsce uczniowie PSP nr 4, 3 miejsce uczniowie PSP 31, 4 miejsce przypadło uczniom PSP nr 15.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja Konkursowa, w skład której weszli: dyrektor PSP nr 4 w Radomiu – p. Aurelia Michałowska, wicedyrektor PSP nr 4 w Radomiu – p. Anna Sadowska-Seta (przewodniczący Komisji) oraz nauczyciele – opiekunowie poszczególnych drużyn: p. Alina Szewczyk, p. Ewelina Markowska, p. Beata Pawlina, jak i nauczyciele języka angielskiego PSP nr 4 w Radomiu – p. Monika Kleczewska i p. Inga Kaczmarczyk. Organizatorami Konkursu byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomiu: p. Monika Kleczewska i p. Łukasz Zawistowski.