MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

W dniu 28.03.2012 r.  w PSP nr 20 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III w którym o zwycięstwo i tytuł Małego Mistrza Ortografii walczyli uczniowie z pięciu radomskich szkół podstawowych z PSP nr 1, PSP nr 4, PSP nr 9, PSP nr 20, PSP nr 32. Nasza szkołę reprezentowało pięcioro uczestników – zwycięzców szkolnego etapu konkursu ortograficznego i byli to :

Natalia Wilk z kl. 2b

Anna Dębiec z kl. 2 d

Maciej Borkiewicz z kl. 3 d

Michał Burzyński z kl. 3 e

Oliwia Wojtyniak z kl. 3 d, która wywalczyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, natomiast Oliwia otrzymała dodatkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pamiątkowe dyplomy i podziękowania otrzymały również

Maria Latosińska i Barbara Rejczak nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej opiekujące się uczestnikami tego konkursu.

GRATULUJEMY !!!