„NIE  –  DLA  ALKOHOLU  I  NARKOTYKÓW”

W związku z realizowanym w naszej szkole projektem „Bezpieczna szkoła” uczniowie klas 5 i 6 pod kierunkiem p. Donaty Gałczyńskiej – nauczyciela plastyki, pracowali nad twórczymi wypowiedziami na temat szkodliwości nałogów. 37 najciekawszych prac w postaci plakatów zgłoszono do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Bezpieczne Miasto” oraz Straż Miejską w Radomiu.

Kapituła konkursowa w dniu 14.03.2013r spośród 77 prac wyłoniła 9 laureatów, wśród których znalazło się aż 4 uczniów naszej szkoły.

22. 03.2013r w Sali prezydenckiej Urzędu Miejskiego w Radomiu zostały ogłoszone wyniki konkursu, a laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.

Na ręce szkolnego koordynatora konkursu – p.Donaty Gałczyńskiej organizatorzy w imieniu Przewodniczącego Stowarzyszenia „Bezpieczne Miasto i Prezydenta miasta Radomia – p. Andrzeja Kosztowniaka, złożyli dyplom wraz z podziękowaniami dla PSP nr 4 w Radomiu za wysiłek szkoły w zakresie kształtowania właściwych postaw społecznych poprzez edukację najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

A oto nasi laureaci konkursu :

III miejsce – Zuzanna Dybalska z kl. 6 f

Wyróżnienia :