im. św. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA

<<

IX Radomska Olimpiada Młodzieży Szkół Podstawowych

- Gry i zabawy klas I- III

Dnia 08 kwietnia odbył się II etap- półfinał IX Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych- Gry i Zabawy klas I- III. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Uczestnikami półfinału były reprezentacje dziewcząt i chłopców klas I, II, III szkół: PSP 4, PSP 6, PSP34. Nasza szkoła zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do finału. III etap- finał odbył się 11 kwietnia 2013 r. pomiędzy szkołami : PSP 4, PSP 34, PSP 9, PSP 15. W kategorii klas II nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców zajęła I miejsce, natomiast w łącznym rozliczeniu punktacji klas I, II, III, zajęliśmy IV miejsce. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali od organizatorów puchary, dyplomy oraz medale dla każdego zawodnika, biorącego udział w rozgrywkach sportowych. Na zakończenie robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Za przygotowanie reprezentacji chłopców i dziewcząt z naszej szkoły odpowiedzialni byli pan Roman Hebda i pani Małgorzata Bukalska. Dużą pomocą w treningach i na zawodach wykazał się pan Cezary Kiełbiowski.