X RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY-
GRY I ZABAWY KLAS I- III- ROK SZKOLNY 2013/2014

11 grudnia 2013 roku odbył się ćwierćfinał X Radomskiej Olimpiady Sportowej uczniów klas I- III, organizowany przez Szkolny związek Sportowy w Radomiu. Głównym celem jest popularyzacja zdrowych form ruchu fizycznego wśród najmłodszych dzieci szkolnych.

W terminie do 19 listopada 2013 roku zostały przeprowadzone wewnątrzszkolne eliminacje, oddzielnie dla klasy I, II, III, osobno dla dziewcząt i chłopców. Odpowiedzialni za wyłonienie reprezentantów szkoły( 12 dziewcząt i 12 chłopców z poszczególnych grup wiekowych) byli: P. Roman Hebda (klasy I), P. Monika Raczyńska (klasy II )oraz p. Małgorzata Bukalska (klasy III). Zawodnikom kibicowała p. Alicja Krawczyk- wychowawca klasy pierwszej- sportowej oraz nauczyciel Wych. Fizycznego: p. Cezary Kiełbiowski.

Reprezentacja szkoły liczyła łącznie 72 zawodników.

Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji do półfinału dostali się reprezentanci PSP 15 oraz  PSP 4. Gratulacje dla wszystkich i trzymamy kciuki w półfinałach, które odbędą się wiosną 2014 roku.

Marta Olejnik,
Joanna Narożnik